Skip to main content

ProQuest insanın öğrenme macerasında teşvik ve ilham kaynağı olmak için çalışıyor - her seferinde bir arama, bir keşif ve bir kütüphane.

ProQuest dünya çapıdanki araştırmacı ve kütüphanecileri güçlendirme amacını taşıyor. Yenilikçi bilgi içerik ve teknolojileri öğrencilerin, bilimadamlarının, ve onlara hizmet sunan kütüphanecilerin üretkenliğini arttırıyor. İçerik sağlayıcılarla yaptığı ortaklıklar sayesinde, ProQuest, ister tarihi bir arşiv, ister günüzümün bilimsel bir keşifi olsun; zengin, kapsamlı ve çeşitli bilgiyi şimdi ve gelecek nesiller için dijital olarak saklıyor ve sunuyor. Keşfedilebilirliğini, paylaşılabilirliğini ve yönetimini geliştirmek için bu bilgiyi dijital teknolojileriyle donatıyor. ProQuest, akademik, kurumsal, devlete ait, okul ve halk kütüphaneleri için olduğu kadar, profesyonel araştırmacılar için de, bilgi koleksiyonlarının stratejik alım, yönetim ve keşfini mümkün kılıyor.

Yenilikler

Öğrenciler kütüphane deneyimlerinden ne bekliyor?

Dijital çağ, kütüphane araştırmasının biçimini değiştirdi.

Daha fazla bilgi alın.

Yaklaşan ProQuest Platformu Altyapı Güncellemeleri

Gelecek haftalarda ProQuest platformu bir dizi güncellemeden geçecek. Devamını okuyun.

İyileştirmeler ve İçerik Güncellemeleri

Aşağıdakiler için en son güncellemeleri inceleyin:

OASIS
MyiLibrary

 

Akademik Kütüphaneler İçin Yeni Neler Var? 

ProQuest'in akademik kütüphanelere yönelik ürünlerindeki yenilikleri inceleyin.

Daha fazlasını web sitemizde keşfedin.

 

 

 

ProQuest Müşteri Hizmetleri

ProQuest üyelerine, birleştirilmiş ve bölgesel olarak konumlandırılmış müşteri deneyim takımları sunuyor. Bu takımlar ProQuest'in tüm ürün ve teknolojileriyle ilgili bütün hizmet, destek ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunuyorlar.

Destek Merkezine Ulaşın  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Get Started

Bize Ulaşın